Біоорганічної добриво «ОРГАНІК- СТАНДАРТ» від Компанії «КАСТОНС ПРОМ» – це 100% органічне добриво, основною властивістю якого є накопичення вугле-роду і продуктів фотосинтезу.

Склад: органічна речовина – 48%, вологість – 15-20%, Р2О% – 3,82%, К2О – 1,2%, рН – 5-9 (виходячи з потреби), N = 1,08%, Ca = 5%, Cu = 75,4 (мг / кг); Mn = 350 (мг / кг); Zn = 118 (мг / кг).

Сфери застосування: для садового господарства, оранжерей, ландшафтного дизайну і вирощування сільськогосподарських культур.

Спосіб застосування: Змішати в пропорції 1: 2, 1: 3, 1: 4 з будь-яким ґрунтом (пісок, глина, суглинок і т.д.) За допомогою даного продукту можна отримати грунт для оптимального росту і розвитку будь-яких рослин (квіткові рослини, пальми, фікуси, кактуси і т.д.).

Внесення його в грунт допомагає поліпшити його волого- і водопроникність, пористість, мікробіологічний та поживний склад. Крім того, наш продукт здатний оздоровлювати грунт, знижувати в ньому рівень нітратів, послаблювати дію пестицидів. Завдяки вмісту гумінових і амінокислот він покращує ріст і розвиток рослин.

Наш продукт покращує родючість грунту, використовується як компонент грунтових сумішей для кімнатних, оранжерейних і рослин відкритого грунту. Наш продукт служить природним фільтром для природної води, ефективно поглинаючи важкі метали та інші домішки, так само виконує важливу екологічну функцію, накопичуючи продукти фотосинтезу і, таким чином, акумулюючи в собі атмосферний азот.